Rubio Monocoat on Belgia ettevõte Muyelle-Facon’i üks edukaimatest brändidest. Tegemist on aktiivse pereettevõttega, mida nüüdseks juhib kolmas põlvkond. Bränd Rubio Monocoat keskendub keskkonna säästlikkusele, läbimõeldud ja igakülgselt testitud kvaliteetsetele toodetele. Jätkades peretraditsiooni, väärtustatakse ja toodetakse siiani molekulaartehnoloogial põhinevat toodangut.

Põhirõhk on laia toonivalikuga puidu viimistlus- ja hooldusvahenditel, mille koostises on tervisele ohtlikud ained täiesti puuduvad.

Rubio Monocoat’i tooteid kasutatakse üle maailma rohkem kui 80 riigis ning aastas viimistletakse üle 30 000 000 m2 puidupinda.

Rubio Monocoat’i peamine tootegrupp on vaha baasil puiduõli, kus õlid ja vahad on ühendatud üheks tooteks. Unikaalseks teeb selle toote reageerimistehnoloogia, mis on Rubio Monocoat’i poolt patendeeritud.  Kaks põhikomponenti on mesilasvaha ja linaseemneõli. Kuna linaseemneõli on väga väikese molekuliga, tungib ta kergesti puidukiudu. Mesilasvaha annab tootele tugevust ja vastupidavust.

Brändi edasiarendusena on lisandunud väliõlid, puidukreemid ja hooldusvahendid, mis on sobilikud kasutamiseks teiste brändi toodetega koos.