Kirjeldus

Rubio Monocoat LED Oil on vaha baasil õli, mis on mõeldud puitpindade viimistlemiseks nagu põrandad, mööbel jms. Eriliseks teeb selle õli võimalus kuivatada seda LED lambiga – see tagab kohese kuivamise ning annab võimaluse oluliselt kiirendada tootmisprotsesse. Põhineb – nagu kõik Rubio Monocoat õlid – molekulaartehnoloogial.

Omadused:

  • Tugev ja vastupidav viimistlus ühe kihiga
  • 0% VOC – lenduvate orgaaniliste ühendite vaba
  • Puit säilitab loomuliku väljanägemise
  • Veekindel 6h pärast
  • Lihtne hooldada
  • Kerge kasutada – ei jäta alustamise, lõpetamise ja ülekatmise jälgi
  • Sobib praktiliselt kõikidele puiduliikidele
  • 40 tooni
  • Kuivab koheselt
  • Keskkonna-ja tervisesõbralik

Kasutamine:

Põrandad ja trepid

SAMM 1 – Töötlemata pinna puhul lihvi seda hoolikalt, et kaotada kõikvõimalikud kriimud ja samal ajal veendudes, et puidupinna poorid jääksid avatuks – RMC LED Oil’i puhul on see väga oluline. Soovitatav on niisutada pind veega või kasutada toodet RMC WoodPrep’i.

NB! Veendumaks, et valitud puit on sobilik toote kasutamiseks, võiks eelnevalt testida selle toimimist väikese proovitüki peal.

SAMM 2 – Kui veendud, et pind on täielikult kuivanud – kanna toode peale Scrubby Set poleerimispadja (käsitsi tegemisel)  või paksu punase poleerimistallaga (masinat kasutades). Töötle pinda 1 m kaupa.

SAMM 3 – Lase tootel imenduda mõned minutid. Seejärel töötle pind kasutades Scrubby Set patja (käisitsi tegemisel) või kasutades poleerimismasina puhul valget poleerimistalda. Oluline on kasutada toote väikest kogust, samal ajal peale kandmisel jälgida, et toode saaks puidupinnale kantud sujuvalt, ühtlaselt. Viimistle kõik pinnad ühtemoodi.

SAMM 4 – Pärast kogu pinna katmist LEDOil’iga, kuivata pind LED tööstuliku lambi või LED käsilambiga, mis annab võimaluse kuivatada keerukamaid kohti nagu mööbel, põrandaliistud ja alad, kuhu on raskem ligi pääseda. Kuivatamine on äärmiselt vajalik, et saavutada kauakestev tulemus. Selletõttu on oluline töödelda pind osade kaupa, nt 6-7m/min ja edasi-tagasi sujuvate liigututustega.

NB! Oluline on mitte astuda pinnale, mida pole veel LED lambiga töödeldud.
Soovitame seadistada lambid 0,5cm pinnast!

Samuti on oluline, et pind ei jääks päevavalguse kätte kuivama, kuna päevavalgusega kokku puutudes kuivab see nö loomulikel teel ning see tähendab, et pinda ei saa edasi töödelda. Pealekandmise ajal on oluline katta aknad!

LedOil’i ei saa kasutada koos kinnitiga!

Kulu +/- 50 m2, sõltuvalt pealekandmise viisist.

Toode on saadaval 100g, 1kg ja 5kg pakendites.

Toote säilivusaeg on kuni 12 kuud. Hoida kuivas kohas ja originaalpakendis.

Tootekaart RMC LED Oil 1  (ingl k)

Tootekaart RMC LED Oil 2  (ingl k)

Ohutuskaart RMC LED Oil  (eesti k)

Rubio Monocoat Led Oil Led kuivav õli

                         RMC Led Oil 1kg